Göksu Rotary Bülten Mart 2017

Sevgili Dostlarım, Artık dönemimizin sonuna doğru geliyoruz. 2 Mart’ta konuşmacı konuğumuz Gülşah Çehreli oldu. Astroloji konusunda güzel bir sunum yaptı. Burçlarla ilgili bilgiler verdi ve Türkiye’nin durumunu bizlere anlattı.

mart-1

mart-2

Eşler Yemeği

mart-3

15 Mart’ta Guvernör Eşimiz Nur Hanım’ın düzenlediği eşler yemeğine katıldık. Ayşen ve Kohar Başkan’ıma teşekkür ediyorum.

Ortak Toplantı

15 Mart’ta Ataşehir RK’nün toplantısına katıldık. Anıtkabir gezisine katılan öğrenciler arasında yapılan kompozisyon yarışması birincilerine, ödüllerini takdim ettik.

mart-4

mart-5

Meslek Ödül Töreni

mart-6
16 Mart’ta Kulübümüz için çok önemli olan “Meslek Ödül Töreni”mizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Törenimizi Üsküdar ve Kalamış RK ile ortak toplantı olarak yaptık. Yaşar Özel, Mustafa Sağyaşar, Melihat Gülses, Umut Akyürek ve Coşkun Sabah’a ödüllerini verdik. Bu konuda bana yardımcı olan başta Ali Başkan’ım olmak üzere tüm kulüp üyelerime çok teşekkür ediyorum.
mart-7
mart-8
mart-9

Sanatçılarımızın katılımını Ali Başkan’ım organize etti. Ayşe Başkan’ım tören yeri olan Moda Deniz Kulübü ile görüşerek tüm detayların çözülmesini sağladı. Misafirlerimizin oturma düzenini yine Ayşe, Ayşen ve Kohar Başkan’larım organize ettiler. Hayati Başkan’ım sanatçıların geceye gelebilmeleri için ulaşım organizasyonunu yaptı.

mart-10

mart-11

mart-12

mart-13

mart-14

Tüm finansman işlerini Artin Başkan’ım ve Sevgili Refref organize etti.

Tüm kulüp üyelerimiz de hem misafirleriyle hem de tam katılım sağlayarak destek verdiler.

Sevgili Guvernörümüz ve Eşi de gecemize katıldılar..

Global Grant Proje Çalışmaları

mart-15

24 Mart’ta Gelibolu Yahya Çavuş Görme Engelliler İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettik. Projemizle ilgili Okul Müdürü ve Öğretmenleriyle çok verimli bir toplantı yaptık.

Projelerimizi Değerlendirme

mart-16

30 Mart’taki toplantımızda dönemimizi değerlendirdik. Eksik kalan projelerimizi konuştuk. Tamamlamak için aksiyon planı yaptık.

Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir